karácsony

Advent 1. vasárnapjával naptár szerint is elkezdődik a karácsonyi készülődés. Ebben az időszakban hagyományosan a könyvtárak is ünnepi díszbe öltöznek. A gyerekeket a rengeteg karácsonyi könyvön kívül ilyenkor általában téli színezőkkel és kézműves programokkal várják a könyvtárosok.

Sokan fáradoznak azon, hogy különleges és ízletes fogásaikat mások számára is elérhetővé tegyék, azonban azt határozottan állítom, hogy még többen vagyunk, akik még csak az alapvető konyhai készségek elsajátításán fáradoznak. [...] A mai cikkünkben olyan digitális szakácskönyveket szeretnénk nektek ajánlani, amelyek szabadon elérhetőek bárki számára..

Új szolgáltatás indult a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Sárkányos Gyerekkönyvtárában! Személyre szabottan ajánlanak könyveket az érdeklődőknek!

Az olvasás az egyik legjobb dolog a világon. Talán ezért is van az, hogy a könyv az egyik legnépszerűbb, de az is lehet, hogy „a” legnépszerűbb karácsonyi ajándék.

A karácsony az év egyik legmeghittebb ünnepe, amire mindig nagy figyelmet szentelünk. Így természetesen nem kerülhető el a gyermekeknek szánt tökéletes mese vagy regény megválasztásának témája sem.