Személyre szabott gyerekkönyvet a karácsonyfa alá!

2020. december 12. 12:00

Új szolgáltatás indult a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Sárkányos Gyerekkönyvtárában! Személyre szabottan ajánlanak könyveket az érdeklődőknek!

A napokban már mi is ajánlottunk nektek néhány karácsonyi gyermekirodalmat korcsoport szerint, azonbon most egy egyéni igényeket kiszolgáló lehetőséget kínál mindenki számára a FSZEK KK Sárkányos Gyerekkönyvtárának csapata!

Szeretnél gyermekirodalmat ajándékozni karácsonyra, de elveszel a kínálatban? Szeretnél valakihez segítségért fordulni, de nem tudod kihez?

Keresd a könyvtár munkatársait, akik örömmel készítenek egyedi könyvajánló listát a család fiatalabb tagjai számára!

A dienes@fszek.hu e-mail címre várják a kérdéseket és az alábbi információkat a megajándékozni kívánt félről:

• fiú/lány,
  • életkor,
  • érdeklődési kör,
  • kedvenc hobbi(k),
  • esetleges korábbi kedvenc olvasmányok.

Tetszett ez a hír? Iratkozz fel hírlevelünkre!
Feliratkozom