podcast

Sorozatunk első részében már készítettünk egy gyűjtést azokról a hasznos és érdekes lehetőségekről, melyeket tavaly márciusban már működtettek, vagy a megváltozott helyzetre való tekintettel gyorsan reagálva elindítottak a könyvtárak, azért, hogy folyamatosan fenn tudják tartani veletek a kapcsolatot, illetve kielégítsék a szórakozási és kulturális igényeket.

A könyvtár különleges helye ízekre szabdalt világunknak: kapu a munka, a tanulás, a kikapcsolódás és a társadalmi érintkezés világára. Könyvtárhasználóink nem feltétlenül csak a könyvekhez ragaszkodnak, hanem válaszokat keresnek, kérdéseket fogalmaznak meg a mindannyiunkat körülvevő világról.

Tudományos ismeretterjesztő podcast műsort indított a Debreceni Egyetem Egyetemi és Nemzeti Könyvtár. A műsor az AudMax nevet kapta, az egyetem főépületében található Auditorium Maximum után.