Könyvtári Hírmondó

Sorozatunk első részében már készítettünk egy gyűjtést azokról a hasznos és érdekes lehetőségekről, melyeket tavaly márciusban már működtettek, vagy a megváltozott helyzetre való tekintettel gyorsan reagálva elindítottak a könyvtárak, azért, hogy folyamatosan fenn tudják tartani veletek a kapcsolatot, illetve kielégítsék a szórakozási és kulturális igényeket.

Másfél éve lettünk kollégák Zsoltival a gyöngyösi Vachott Sándor Városi Könyvtárban, ahol kiderült, hogy egyívásúak vagyunk, vagyis hamar meglett a közös hang. Úgy gondoltuk, ideje leszámolni azokkal az előítéletekkel, hogy egy könyvtár unalmas, a könyvtárosok sótlan, szürke, stb. alakok, és elindítottuk a Könyvtári Hírmondó címen futó hosszabb-rövidebb filmjeinket.