Könyvtár adatlap

Budapesti Gazdasági Egyetem. Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar Könyvtára

Alaptevékenysége:egyetemi könyvtári feladatok ellátásaIngyenes alapszolgáltatások:
  • könyvtárlátogatás
  • a könyvtár által kijelölt gyűjteményrészek helybenhasználata
  • az állományfeltáró eszközök használata
  • információ a könyvtár és a könyvtári rendszer szolgáltatásairól
Főgyűjtőkörök: idegenforgalom, kereskedelem, közgazdaságtan, nyelvoktatás, pedagógia, vendéglátóipar, közlekedés, szállítás- és forgalomszervezésMellékgyűjtőkörök: földrajz, pszichológia, szociológia, történelemSzolgáltatás(ok):
Előfizetett vagy saját fejlesztésű adatbázisok:
  • Cambridge Journals
  • EBSCO
  • EconLit
  • EISZ: Web of Sciene, Science Direct, Springerlink, Akadémiai folyóiratcsomag, Akadémiai szótárcsomag
  • Emerald 200
  • EMIS
  • Gale
  • Typotext Interkönyv
Az igénybevétel feltételei: a főiskola dolgozói és hallgatói helyben és kölcsönzés útján használhatják, más felsőoktatási intézmények hallgatói, kutatók és egyéb külsősök csak helyben vehetik igénybe.
ID60

/konyvtar/?60/budapesti-gazdasagi-egyetem-kereskedelmi-vendeglatoipari-es-idegenforgalmi-kar-konyvtara