Könyvtár adatlap

• ellátott szolgáltatóhely
Ingyenes alapszolgáltatások:
  • Ingyenes: könyvtárlátogatás
  • a könyvtár által kijelölt gyűjteményrészek helyben használata
  • az állományfeltáró eszközök használata
  • információ a könyvtár és a könyvtári rendszer szolgáltatásairól
  • könyvtárhasználati órák az iskola tanulói számára
  • egyéb szolgáltatások. rendezvények szervezése, versenyek lebonyolítása
  • a könyvtári állomány meghatározott részeinek kölcsönzése
  • internethasználat, wifi
  • könyvtárközi kölcsönzés
Főgyűjtőkörök: a gyermekek és az ifjúság számára kiadott ismeretterjesztő és szépirodalom, a magyar és a világirodalom klasszikusai, a tantárgyban valő elmélyülést szolgáló ismeretterjesztő művek, házi és ajánlott olvasmányok, Az oktatáshoz szükséges, az általános tájékozódást segítő lexikonok, kézikönyvek, enciklopédiák, többnyelvű szótárak, helytörtörténeti kiadványok, iskolatörténet, tartós tankönyvekMellékgyűjtőkörök: a szabadidő hasznos eltöltését szolgáló kiadványok, az idegennyelv elsajátítását segítő kötetek, egyes tudományterületek speciális művei, könyvtárosi segédletek, pályaválasztási útmutatók, pedagógiai szakmunkákKatalógus(ok):
    nincs adat
Előfizetett vagy saját fejlesztésű adatbázisok:
  • SZIKLA-21 IKR
Az igénybevétel feltételei: A könyvtár szolgáltatásait minden perbáli lakos ingyenesen veheti igénybe. A kölcsönzés és az internethasználat feltétele a beíratkozás. ( ingyenes), Más könyvtárhasználók beíratkozási díj ellenében vehetik igénybe a könyvtári szolgáltatásokat., (18 év felett: évi 800 Ft; 18 év alatt évi 400 Ft)
ID3567

Látogatók által feltöltött képek

A Könyvtárak.hu-n keresztül is elérhető saját digitális gyűjtemények
A könyvtárnak nincs elérhető digitális tartalma.

Statisztikai adatok

/konyvtar/?3567/kis-forras-nemet-nemzetisegi-altalanos-iskola-iskolai-es-kozsegi-konyvtar