Könyvtár adatlap

Dankó Pista Művelődési Ház és Könyvtár

Alaptevékenysége:községi könyvtári feladatok ellátásaKönyvtártípus:
  • községi könyvtár
Ingyenes alapszolgáltatások:
  • könyvtárlátogatás
  • a könyvtár által kijelölt gyűjteményrészek helybenhasználata
  • az állományfeltáró eszközök használata
  • információ a könyvtár és a könyvtári rendszer szolgáltatásairól
  • folyóirat olvasás; kiállítások megtekintése; e- tanácsadás; ingyenes beiratkozás 16 év alatt és 70 év felett; könyv kölcsönzés
Főgyűjtőkörök: klasszikus és kortárs szépirodalom, szak- és ismeretterjesztő, a gyermekek és az ifjúság számára kiadott ismeretterjesztő és szépirodalom, A helyi lakosság igényeinek, valamint az általános gyüjtőkörnek megfelelően válogatva, a magyar és a világirodalom klasszikusai, felnőtt-ifjúsági-gyermek ismeretterjesztő és szakirodalomMellékgyűjtőkörök: angol és német nyelvű irodalom, helyismereti, helytörténeti művek, olasz nyelvű irodalomKatalógus(ok):
Szolgáltatás(ok):
Az igénybevétel feltételei: Védettségi igazolvánnyal rendelkezők igénybe vehetik a könyvtár összes szolgáltatását., A védettségi igazolvánnyal nem rendelkezők a Könyvterasz szolgáltatást vehetik igénybe.
ID1280

Van egy jó képed, amit feltöltenél ide? Kattints!

Statisztikai adatok

/konyvtar/?1280/danko-pista-m%C5%B1velodesi-haz-es-konyvtar