Könyvtár adatlap

Kecskeméti Református Egyházközség Könyvtára és Levéltára

Alaptevékenysége:egyházi könyvtári feladatok nyilvános könyvtári ellátásaIngyenes alapszolgáltatások:
  • könyvtárlátogatás
  • a könyvtár által kijelölt gyűjteményrészek helybenhasználata
  • az állományfeltáró eszközök használata
  • információ a könyvtár és a könyvtári rendszer szolgáltatásairól
Főgyűjtőkörök: Bibliai tudományok, Vallástörténet, Egyháztörténet, Rendszeres teológia, , Gyakorlati teológia, Vallásos irodalom, SegédtudományokSzolgáltatás(ok):
  • értékmegőrzés
  • információk szolgáltatása, a kutatás, a tudományos munka segítése
  • hálózati feladatok végzése
  • szociális funkció
  • szórakoztatási funkció
  • kulturális funkció
Rendszeresen megjelenő saját kiadványok:
Előfizetett vagy saját fejlesztésű adatbázisok:
  • SZIKLA-21 IKR
Az igénybevétel feltételei: A gyűjtemények nyilvános szolgáltatásait igénybe veheti bárki, aki a használati szabályzatot betartja, magára nézve kötelezően elfogadja., Könyvtári tagok: könyvtári tagokká válnak azok, akik személyi adataikat megadják, azokat igazolják, és a tagdíjat befizetik. , Könyvtári látogatók: akik csak a szolgáltatások adott körének ingyenes igénybevételére jogosultak., Kutatók: levéltári kutatásra jogosult mindenki, aki előre jelzi kutatási szándékát, és személyi adatát megadja, valamint okmányaival igazolja annak valódiságát.
ID967

/konyvtar/?967/kecskemeti-reformatus-egyhazkozseg-konyvtara-es-leveltara