Könyvtár adatlap

Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár I/1. Márai Sándor Könyvtár 1016 Budapest Krisztina krt.87-91.

Könyvtártípus:
  • megyei hatókörű városi könyvtár
  • fiókkönyvtár
Ingyenes alapszolgáltatások:
  • könyvtárlátogatás
  • a könyvtár által kijelölt gyűjteményrészek helyben használata
  • az állományfeltáró eszközök használata/online katalógus/
  • információ a könyvtár és a könyvtári rendszer szolgáltatásairól
  • könyvtári számítógépek használata az olvasójegy vonalkódjával
  • korlátlan idejű Wifi használat nyitvatartási időben, saját eszközzel, az olvasójegy vonalkódjával
Főgyűjtőkörök: (könyvek, hangoskönyvek, adatbázisok, e-dokumentumok, általános gyűjtőkörű, napi- és hetilapok, magazinok, folyóiratok, nyelvkönyvek, oktatócsomagokMellékgyűjtőkörök: idegen nyelvű művek , klasszikus és kortárs szépirodalom, klasszikus és kortárs gyermekirodalom, , ifjúsági irodalomKatalógus(ok):
    nincs adat
Szolgáltatás(ok):
Az igénybevétel feltételei: Könyvtári tagságot bármely természetes vagy jogi személy személyes regisztrációval és beiratkozással létesíthet. Az intézmény további könyvtárai:
ID5477

Látogatók által feltöltött képek

A Könyvtárak.hu-n keresztül is elérhető saját digitális gyűjtemények
A könyvtárnak nincs elérhető digitális tartalma.

Statisztikai adatok

/konyvtar/?5477/fovarosi-szabo-ervin-konyvtar-i/1--marai-sandor-konyvtar-1016-budapest-krisztina-krt87-91