Anna, Peti és Gergő. Játsszunk együtt!

Kiadó:
Kiadás éve:
Kiadás:
7. kiad.
Oldalszám:
225 p.
Méret:
21 cm
Illusztráció:

Tizenhat egyszerű, hétköznapi történetet olvashatunk a kötetben, amelynek szereplőit ezúttal is a szerző saját, színpompás rajzai keltik életre. Az öttagú család életének számos történése kapott itt helyet. Hogyan firkálta össze Anna és Peti a lakás frissen festett falait? Miként találtak aztán megoldást arra, hogy a falak is szépek maradjanak, de a gyerekeknek is legyen egy hely, ahol kiélhetik művészi ambícióikat? Testvéri civakodások, önfeledt hancúrozások, bunkerépítés a lakásban, fülgyulladás, kirándulás az őszi erdőben, találkozás egy csigával, a Budai Várban tett kiruccanás, rokonságban tartott lakodalom, családi tábortűz, Gergő élete első fagylaltja, látogatás a veresegyházi medveparkban… Mind-mind csupa érdekes élmény a kisgyermekek számára. A legkisebbek minden bizonnyal örömüket lelik majd a hozzájuk közelálló, valóságos történetekben és a tarka illusztrációkban.